החבילה כוללת את המניות הנסחרות ביותר על ידי פלטפורמת המסחר "רובין הוד". על בסיס הפלטפורמה הזו, האלגוריתם של I KNOW FIRST מזהה את המניות הפוטנציאליות ביותר ומייצר תחזיות שכוללות:

  • 10 מניות לקנייה
  • 10 מניות למכירה (שורט)

שם החבילה: מניות רובין הוד
פוזיצייה: Long
תאריך פרסום התחזית: 24/3/21
תקופת התחזית: 14 ימים (עד לתאריך ה-7/4/21)
אחוז דיוק: 100%
מניות להשקעה באמצעות אלגוריתם בינה מלאכותית
מניות להשקעה באמצעות אלגוריתם בינה מלאכותית_hebrew chart

בכל יום אלגוריתם המניות מסמן את המניות המומלצות ביותר מתוך 10,000 הנכסים אחריהם הוא עוקב, המניות להשקעה באמצעות אלגוריתם בינה מלאכותית מתאריך 24/3/21 הניבו תשואות מרשימות בטווח זמן של 14 ימים. המנייה בעלת התנועה הגדולה ביותר היא מניית LUV . מניות בולטות נוספות: מניית MGM ומניית UAL -שהניבה תשואות מרשימות בתקופה של 14 ימים בלבד. החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 100%.

חברת סאות'ווסט איירליינס פועלת כחברת תעופה לטיסות פנים בארה"ב. החברה מפעילה קווי טיסות בתדירות גבוהה, למגוון ערים בתוך ארה"ב ובתעריפים זולים. לחברה צי של 481 מטוסי בואינג 737, באמצעותם היא מספקת טיסות ל-63 יעדים ב-32 מדינות בארה"ב. קווי טיסות לדוגמא: 35 טיסות שבועיות מדאלאס ליוסטון, 19 טיסות שבועיות מפיניקס ללאס-וגאס, ו-22 טיסות שבועיות מלוס אנג'לס לאוקלנד. בנוסף, מפעילה החברה מועדון נוסעים יחד עם שותפים עסקיים כגון חברות אשראי, בתי מלון, ספקי שירותי תקשורת וחברות השכרת רכב. סאות'ווסט איירליינס הוקמה ב-1967 ומרכזה בדאלאס, טקסס.

*אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.