מניות אנרגיה מומלצות בחבילה זו ניתן למצוא את 10 המניות המומלצות ביותר להשקעה מתעשיית האנרגיה. רשימה זו הינה למגמת מסחר חיובית (לונג).

  שם החבילה: מניות אנרגיה מומלצות
  פוזיצייה: Long
  תאריך פרסום התחזית: 17/3/22
  תקופת התחזית: 7 ימים (עד לתאריך ה-24/3/22)
  אחוז דיוק: 90%
  מניות להשקעה באמצעות אלגוריתם בינה מלאכותית
  מניות להשקעה באמצעות אלגוריתם בינה מלאכותית_hebrew chart

  מניות להשקעה באמצעות אלגוריתם בינה מלאכותית מתאריך 17/3/22 הניבו תשואות מרשימות בטווח זמן של 7 ימים. המנייה בעלת התנועה הגדולה ביותר היא מניית MUR . מניות נוספות עם תנועה בולטת: מניית TRGP ומניית FCX . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 90%.

  חברת מרפי אויל פועלת כחברת אחזקות בתחום האנרגיה ועוסקת בחיפוש נפט וגז, ייצור, זיקוק ושיווק מוצרי אנרגיה ברחבי העולם. החברה מפיקה נפט וגז טבעי בארה"ב, קנדה, בריטניה, מלזיה ואקוודור ועוסקת בחיפושי נפט וגז באזורים נוספים בעולם. נכון לסוף שנת 2004 היו בבעלות החברה 661 בארות הפקת נפט ו-202 בארות הפקת גז. לחברה שני בתי זיקוק בארה"ב ובית זיקוק אחד בבריטניה והיא שותפה בבעלות על חברה קנדית העוסקת בהפקת נפט סינתטי. מרפי אויל הוקמה ב-1964 ומרכזה באל דוראדו, ארקנסו.

  *אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

  לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

  כיצד לקרוא את התחזית?

  התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
  בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
  לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
  תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
  כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
  הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

  לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.