רשימת המניות המומלצות כוללת מניות מומלצות של קרנות גידור המסומנות למגמת מסחר חיובית (מסחר לונג). שירות מניות מומלצות קרנות הגידור הוא שירות חדש מבית I Know First.

בכל יום האלגוריתם סורק שורה ארוכה של מניות אשר נרכשו לאחרונה ע"י קרנות גידור מובילות. מבין יקום מניות הנ"ל, האלגוריתם מסמן את המניות המומלצות ביותר, ומדרגם על בסיס סטיית המחיר שהוא מזהה.

  שם החבילה: מניות מומלצות קרנות גידור
  פוזיצייה: Long
  תאריך פרסום התחזית: 5/12/21
  תקופת התחזית: 3 ימים (עד לתאריך ה-8/12/21)
  אחוז דיוק: 90%
  מניות להשקעה באמצעות אלגוריתם בינה מלאכותית
  מניות להשקעה באמצעות אלגוריתם בינה מלאכותית_hebrew chart

  מניות להשקעה באמצעות אלגוריתם בינה מלאכותית: בכל יום האלגוריתם בוחר את המניות המומלצות ביותר מתוך 10,000 הנכסים אחריהם הוא עוקב, בתחזיות האלגוריתמיות מתאריך 5/12/21 לטווח של 3 ימים בלטה חבילת מניות מומלצות קרנות גידור. המנייה בעלת התנועה הגדולה ביותר היא SAM 3 ימים. מניות נוספות עם תנועה בולטת: מניית AAPL ומניית HI . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 90%.

  חברת בוסטון ביר עוסקת בייצור ומכירת משקאות בירה וסיידר בעיקר בארה"ב. החברה משווקת מוצרי בירה תחת שם המותג Samuel Adams, מוצרי מאלט בטעמים תחת שם המותג Twisted Tea ומוצרי סיידר תחת שם המותג HardCore Cider. בנוסף, מייצרת החברה משקאות עבור גורמי צד שלישי. בוסטון ביר מוכרת את מוצריה לרשתות הפצה סיטונאית, המשווקות אותם לפאבים, מסעדות, רשתות מכירת מזון ואצטדיונים בארה"ב, קנדה, אירופה, האיים-הקריביים, אוסטרליה וניו-זילנד. החברה נוסדה ב-1984 ומרכזה בבוסטון, מסצ'וסטס.

  *אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

  לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

  כיצד לקרוא את התחזית?

  התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
  בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
  לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
  תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
  כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
  הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

  לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.