10 מניות אמריקאיות מומלצות ממדד המניות המרכזי,מדד הSP500, האלגוריתם מבוסס בינה מלאכותית מסמן מניות לקנייה/מכירה (לונג\שורט).
האלגוריתם בוחר את 10 המניות הפוטנציאליות ביותר להשקעה ומפיק תחזיות ל-6 טווחי זמן שונים.

  שם החבילה: TOP10 מניות ארה"ב
  פוזיצייה: Short
  תאריך פרסום התחזית: 17/1/22
  תקופת התחזית: 7 ימים (עד לתאריך ה-24/1/22)
  אחוז דיוק: 90%
  מניות וול סטריט
  מניות וול סטריט_hebrew chart

  מניות וול סטריט: בכל יום האלגוריתם בוחר את המניות המומלצות ביותר מתוך 10,000 הנכסים אחריהם הוא עוקב, בתחזיות האלגוריתמיות מתאריך 17/1/22 לטווח של 7 ימים בלטה חבילת מניות מומלצות ממדד ה- S&P 500. המנייה בעלת התנועה הגדולה ביותר היא מניית NUE . מניות נוספות עם תנועה בולטת: מניית APTV ומניית JEF . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 90%.

  חברת ניוקור עוסקת בייצור ושיווק פלדה ומוצרי פלדה לקבלנים ולתעשייה. פעילות החברה מאורגנת בשתי חטיבות עסקיות: חטיבת הייצור עוסקת בייצור מוצרי פלדה בתהליך קר וחם על פי דרישות הלקוח ועל פי סטנדרטים קבועים, בין היתר קורות, צינורות, לוחות, פלטות ועוד. חטיבת המוצרים מייצרת קורות פלדה לבנייה, קורות ייצוב, סיפוני פלדה, מסגרות ועוד. החברה משרתת לקוחות תעשייתיים, מפיצים, מרכזי שירות פלדה, מפעלי הרכבה ויצרנים. ניוקור הוקמה ב-1940 ומרכזה בשארלוט, צפון קרוליינה.

  *אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

  לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

  כיצד לקרוא את התחזית?

  התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
  בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
  לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
  תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
  כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
  הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

  לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.