10 מניות אמריקאיות מומלצות ממדד המניות המרכזי,מדד הSP500, האלגוריתם מבוסס בינה מלאכותית מסמן מניות לקנייה/מכירה (לונג\שורט).
האלגוריתם בוחר את 10 המניות הפוטנציאליות ביותר להשקעה ומפיק תחזיות ל-6 טווחי זמן שונים.

  שם החבילה: TOP10 מניות ארה"ב
  פוזיצייה: Short
  תאריך פרסום התחזית: 5/4/22
  תקופת התחזית: 3 ימים (עד לתאריך ה-8/4/22)
  אחוז דיוק: 80%
  מניות וול סטריט
  מניות וול סטריט_hebrew chart

  מניות וול סטריט: בכל יום האלגוריתם בוחר את המניות המומלצות ביותר מתוך 10,000 הנכסים אחריהם הוא עוקב, בתחזיות האלגוריתמיות מתאריך 5/4/22 לטווח של 3 ימים בלטה חבילת מניות מומלצות ממדד ה- S&P 500. המנייה בעלת התנועה הגדולה ביותר היא מניית FNF . מניות נוספות עם תנועה בולטת: מניית KMT ומניית GIL . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 80%.

  חברת פידליטי נשיונאל פועלת כחברת ביטוחי בעלות ומספקת מוצרי ביטוח, שירותים ופתרונות עבור חברות נדל"ן וספקי שירותים פיננסיים בארה"ב. פעילות החברה מאורגנת בחמש חטיבות עסקיות: האחת עוסקת במתן שירותי ביטוח העברת בעלות על נכסים, רישום בטאבו, גבייה ושירותי נאמנות. חטיבת הביטוחים המתמחים מוכרת מוצרי ביטוח כולל כיסוי במקרה שטפונות, ביטוחי בעלות על דירות ורכבים וביטוחי נישה נוספים ללקוחות פרטיים. חטיבת התוכנות הפיננסיות מספקת פתרונות תוכנה ויישומים בתחום האשראי, תשלומים מקוונים, עיבוד נתונים והדמיית שיקים, מערכת שירות מקוונת למתן משכנתאות ובנקאות באינטרנט עבור מוסדות פיננסיים כמו בנקים וחברות ביטוח, חברות מימון לרכב ועוד. חטיבת המידע מספקת שירותי מידע וייעוץ לצורך ביצוע עסקאות נדל"ן, הכוללים שירותי שמאות, מתן מידע על נכסים, בדיקת היסטוריית אשראי של לווים, ייעוץ מס ועוד. חטיבה נוספת מספקת שירותי מיקור חוץ בתחום המשכנתאות, הלוואות, ביטוחי בעלות, מימון ושירותי ניהול מתמחים לבנקים למשכנתאות ומלווים. פידליטי נשיונאל הוקמה ב-1984 ומרכזה בג'קסונוויל, פלורידה.

  *אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

  לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

  כיצד לקרוא את התחזית?

  התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
  בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
  לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
  תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
  כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
  הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

  לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.