בחבילה זו האלגוריתם של I know first מבוסס בינה מלאכותית מבצע סריקה על בסיס יומי על מנת למצוא מניות שאיפיונם העיקרי היינו בחלוקה תקופתית של הדיבידנד.
מניות אלו נוטות להניב תשואות גבוהות בשל התקבול התקופתי וגם בשל קנייתם במחיר זול. בחבילה זו ישנם 10 מניות המומלצות לפוזיציית לונג ו10 מניות המומלצות לפוזיציית שורט.

  שם החבילה: מניות דיבידנד מומלצות
  פוזיצייה: Long
  תאריך פרסום התחזית: 29/7/22
  תקופת התחזית: 3 ימים (עד לתאריך ה-1/8/22)
  אחוז דיוק: 100%
  מניות דיבידנד 
  מניות דיבידנד _hebrew chart

  בכל יום אלגוריתם המניות מסמן את המניות המומלצות ביותר מתוך 10,000 הנכסים אחריהם הוא עוקב, המניות דיבידנד  מתאריך 29/7/22 הניבו תשואות מרשימות בטווח זמן של 3 ימים. המניה המומלצת בחבילה זו X. מניות נוספות עם תנועה בולטת: מניית HAFC ומניית PYPL . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 100%.

  חברת יונייטד סטייטס סטיל עוסקת בייצור ועיבוד פלדה במפעלים בארה"ב ובמרכז אירופה. החברה מפיקה יותר מ-19 מיליון טון פלדה בשנה בארה"ב ו-7.5 מיליון טון באירופה. קו המוצרם כולל גלילי פלדה, צינורות, פלטות ואחרים, המשווקים לתעשיות הנפט והגז, תרופות, מכולות ומארזים, תחבורה ויצרני מכשירי חשמל. בנוסף, עוסקת החברה במתן שירותים לענף התובלה, שירותי ייעוץ הנדסיים, פיתוח נדל"ן, מחצבי ברזל, כרייה, עיבוד ומכירת פחם. החברה הוקמה ב-1901 ומרכזה בפיטסבורג, פנסילבניה.

  *אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

  לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

  כיצד לקרוא את התחזית?

  התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
  בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
  לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
  תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
  כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
  הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

  לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.