בחבילה זו האלגוריתם של I know first מבוסס בינה מלאכותית מבצע סריקה על בסיס יומי על מנת למצוא מניות שאיפיונם העיקרי היינו בחלוקה תקופתית של הדיבידנד.
מניות אלו נוטות להניב תשואות גבוהות בשל התקבול התקופתי וגם בשל קנייתם במחיר זול. בחבילה זו ישנם 10 מניות המומלצות לפוזיציית לונג ו10 מניות המומלצות לפוזיציית שורט.

  שם החבילה: מניות דיבידנד מומלצות
  פוזיצייה: Long
  תאריך פרסום התחזית: 13/1/21
  תקופת התחזית: שנה (עד לתאריך ה-13/1/22)
  אחוז דיוק: 100%
  מניות דיבידנד 
  מניות דיבידנד _hebrew chart

  מניות דיבידנד  : מבין התחזיות שהופקו ע"י האלגוריתם לטווח של שנה ,בלטה חבילת מניות דיבידנד מומלצות. המנייה המומלצת בעלת התנועה המשמעותית ביותר בתחזית זו היא מניית RJF . מניות נוספות עם תנועה בולטת: מניית BHLB ומניית STLD . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 100%.

  חברת ריימונד ג'יימס פייננשל פועלת כבית השקעות ומספקת שירותים פיננסיים בארה"ב ובעולם. שירותים אלה כוללים בנקאות ההשקעות כגון חיתום הנפקות, מיזוגים ורכישות, אשראי למוסדות ציבוריים, ייעוץ ותכנון פיננסי. בנוסף, מספקת החברה שירותי מחקר בשוק ההון, אשראי צרכני ומסחרי, שירותי מסחר בורסאיים וניהול תיקי השקעות וקרנות נאמנות עבור לקוחות מוסדיים ופרטיים. החברה פועלת באמצעות רשת המונה 2,200 סניפים בארה"ב, קנדה, הודו, טורקיה, בריטניה, צרפת וארגנטינה. ריימונד ג'יימס הוקמה ב-1962 ומרכזה בסט. פטרסבורג, פלורידה.

  *אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

  לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

  כיצד לקרוא את התחזית?

  התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
  בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
  לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
  תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
  כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
  הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

  לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.