בחבילה זו האלגוריתם של I know first מבוסס בינה מלאכותית מבצע סריקה על בסיס יומי על מנת למצוא מניות שאיפיונם העיקרי היינו בחלוקה תקופתית של הדיבידנד.
מניות אלו נוטות להניב תשואות גבוהות בשל התקבול התקופתי וגם בשל קנייתם במחיר זול. בחבילה זו ישנם 10 מניות המומלצות לפוזיציית לונג ו10 מניות המומלצות לפוזיציית שורט.

  שם החבילה: מניות דיבידנד מומלצות
  פוזיצייה: Long
  תאריך פרסום התחזית: 29/12/21
  תקופת התחזית: 7 ימים (עד לתאריך ה-5/1/22)
  אחוז דיוק: 90%
  מניות דיבידנד 
  מניות דיבידנד _hebrew chart

  מניות דיבידנד  : מבין התחזיות שהופקו ע"י האלגוריתם לטווח של 7 ימים ,בלטה חבילת מניות דיבידנד מומלצות. המנייה המומלצת בעלת התנועה המשמעותית ביותר בתחזית זו היא מניית GPS . מניות בולטות נוספות: מניית SNV ומניית EWBC -שהניבה תשואות מרשימות בתקופה של 7 ימים בלבד. החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 90%.

  חברת גאפ הינה הבעלים של רשת חנויות אופנה, המציעות אביזרי ביגוד והלבשה ומוצרי טיפוח לגברים, נשים וילדים. הרשת מונה כ-3,050 סניפים בארה"ב, קנדה, בריטניה, צרפת ויפן, הפועלים תחת השמות המסחריים גאפ, בננה ריפבליק ואולד נייבי. חנויות הרשת מוכרות מגוון פריטי הלבשה אופנתית כגון מכנסיים וחולצות עונתיות, הלבשה תחתונה, בגדי חורף וקיץ, בשמים, נעליים, מכנסי ג'ינס וחאקי, חגורות ואביזרים נלווים. בנוסף, משווקת החברה מוצרים ואביזרים באמצעות אתרי האינטרנט של מותגיה. גאפ הוקמה ב-1969 ומרכזה בסן פרנסיסקו, קליפורניה.

  *אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

  לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

  כיצד לקרוא את התחזית?

  התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
  בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
  לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
  תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
  כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
  הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

  לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.