בחבילה זו האלגוריתם של I know first מבוסס בינה מלאכותית מבצע סריקה על בסיס יומי על מנת למצוא מניות שאיפיונם העיקרי היינו בחלוקה תקופתית של הדיבידנד.
מניות אלו נוטות להניב תשואות גבוהות בשל התקבול התקופתי וגם בשל קנייתם במחיר זול. בחבילה זו ישנם 10 מניות המומלצות לפוזיציית לונג ו10 מניות המומלצות לפוזיציית שורט.

  שם החבילה: מניות דיבידנד מומלצות
  פוזיצייה: Long
  תאריך פרסום התחזית: 15/9/21
  תקופת התחזית: 3 ימים (עד לתאריך ה-18/9/21)
  אחוז דיוק: 90%
  מניות דיבידנד 
  מניות דיבידנד _hebrew chart

  תחזית מניות דיבידנד מומלצות מתאריך 15/9/21 הניבה תשואות מרשימות בטווח של 3 ימים. המנייה בעלת התנועה הגדולה ביותר היא מניית IVZ . מניות נוספות עם תנועה בולטת: מניית HAFC ומניית SKT . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 90%.

  חברת אינווסקו עוסקת במתן שירותי ניהול וייעוץ השקעות ברחבי העולם. נכון לסוף שנת 2006 ניהלה החברה נכסים בהיקף 462.6 מיליארד דולר עבור לקוחות פרטיים, מוסדיים ובעלי הון פרטיים ברחבי העולם. החברה מוכרת מוצרים פיננסיים ושירותים תחת שמות המותג AIM, AIM Trimark, Atlantic Trust, INVESCO, Invesco Perpetual, PowerShares ו-WL Ross & Co. אינווסקו מספקת מגוון שירותי השקעות בשוקי הון וכספים מקומיים ובינלאומיים ומפעילה משרדים מקומיים בצפון אמריקה, אירופה ואסיה-פסיפיק, עם לקוחות ביותר ממאה מדינות בעולם. החברה הוקמה ב-1935 ומרכזה בלונדון, אנגליה.

  *אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

  לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

  כיצד לקרוא את התחזית?

  התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
  בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
  לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
  תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
  כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
  הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

  לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.