בחבילה זו האלגוריתם של I know first מבוסס בינה מלאכותית מבצע סריקה על בסיס יומי על מנת למצוא מניות שאיפיונם העיקרי היינו בחלוקה תקופתית של הדיבידנד.
מניות אלו נוטות להניב תשואות גבוהות בשל התקבול התקופתי וגם בשל קנייתם במחיר זול. בחבילה זו ישנם 10 מניות המומלצות לפוזיציית לונג ו10 מניות המומלצות לפוזיציית שורט.

  שם החבילה: מניות דיבידנד מומלצות
  פוזיצייה: Long
  תאריך פרסום התחזית: 27/7/21
  תקופת התחזית: 14 ימים (עד לתאריך ה-10/8/21)
  אחוז דיוק: 60%
  מניות דיבידנד 
  מניות דיבידנד _hebrew chart

  מניות דיבידנד  מתאריך 27/7/21 הניבו תשואות מרשימות בטווח זמן של 14 ימים. המנייה המומלצת בעלת התנועה המשמעותית ביותר בתחזית זו היא מניית MT . מניות נוספות עם תנועה בולטת: מניית SNV ומניית UVSP . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 60%.

  חברת ארסלור מיטל עוסקת בהפקה ומכירת פלדה באירופה ובעולם. פעילות החברה כוללת הפקה, עיבוד ומכירת מוצרי פלדה בסיסיים ומעובדים, בין היתר גיליונות, פלטות, צינורות, קורות ומוטות, פלדה מגולוונת ועוד. מוצרים אלה שמישים בתהליכי ייצור של רכבים, ציוד חקלאי, חומרי בניין, מיכון תעשייתי, גדרות, ציוד מיזוג וחימום אוויר, רהיטים, תהליכי ריתוך, פסי רכבת, יישומים תעשייתיים והנדסיים ועוד. בבעלות החברה מתקני עיבוד והפקת פלדה בהולנד וברחבי אירופה והיא מוכרת את מוצריה בכל רחבי העולם. ארסלור מיטל הוקמה ב-1989 ומרכזה ברוטרדם, הולנד.

  *אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

  לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

  כיצד לקרוא את התחזית?

  התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
  בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
  לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
  תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
  כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
  הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

  לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.