בחבילה זו האלגוריתם של I know first מבוסס בינה מלאכותית מבצע סריקה על בסיס יומי על מנת למצוא מניות שאיפיונם העיקרי היינו בחלוקה תקופתית של הדיבידנד.
מניות אלו נוטות להניב תשואות גבוהות בשל התקבול התקופתי וגם בשל קנייתם במחיר זול. בחבילה זו ישנם 10 מניות המומלצות לפוזיציית לונג ו10 מניות המומלצות לפוזיציית שורט.

  שם החבילה: מניות דיבידנד מומלצות
  פוזיצייה: Short
  תאריך פרסום התחזית: 22/3/2019
  תקופת התחזית: שנה (עד לתאריך ה-23/3/2020)
  אחוז דיוק: 90%
  מניות דיבידנד 
  מניות דיבידנד  chart

  תחזית מניות דיבידנד מומלצות מתאריך 22/3/2019 הניבה תשואות מרשימות בטווח של שנה. המנייה המומלצת בעלת התנועה המשמעותית ביותר בתחזית זו היא מניית LAZ .. מניות נוספות עם תנועה בולטת: מניית FRA ומניית MT . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 90%.

  חברת לאזארד מספקת שירותי ייעוץ פיננסי וניהול נכסים בכל העולם. שירותי החברה כוללים ייעוץ בנושאי מיזוגים ורכישות, ארגון מחדש, מימון ארגוני, ניתוחים אסטרטגיים ובניית הון עבור תעשיות הארגונים הפיננסיים, חברות מדעי החיים, התעשייה והאנרגיה, הנדל"ן, הטכנולוגיה, המדיה והטלקומוניקציה. כמו כן מספקת החברה שירותי ניהול ניירות ערך ואגרות-חוב, ניהול תזרים מזומנים וייעוץ לגבי אסטרטגיות השקעה עבור לקוחות מוסדיים, מתווכים פיננסיים, לקוחות פרטיים וסוכני השקעות ושירותי ניהול תזרים מזומנים והשקעות לטווח ארוך ובנקאות מסחרית. החברה מציעה את שירותיה לארגונים, שותפויות, גופים ממשלתיים, איגודים מקצועיים, קרנות פנסיה, חברות ביטוח, בנקים ולקוחות פרטיים באירופה, ארה"ב, אסיה, אוסטרליה ודרום-אמריקה. לאזארד נוסדה ב-1848 ומרכזה בהמילטון, ברמודה.

  *אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

  לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

  כיצד לקרוא את התחזית?

  התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
  בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
  לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
  תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
  כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
  הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

  לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.