בחבילה זו האלגוריתם של I know first מבוסס בינה מלאכותית מבצע סריקה על בסיס יומי על מנת למצוא מניות שאיפיונם העיקרי היינו בחלוקה תקופתית של הדיבידנד.
מניות אלו נוטות להניב תשואות גבוהות בשל התקבול התקופתי וגם בשל קנייתם במחיר זול. בחבילה זו ישנם 10 מניות המומלצות לפוזיציית לונג ו10 מניות המומלצות לפוזיציית שורט.

  שם החבילה: מניות דיבידנד מומלצות
  פוזיצייה: Long
  תאריך פרסום התחזית: 5/2/2019
  תקופת התחזית: שנה (עד לתאריך ה-5/2/2020)
  אחוז דיוק: 100%
  מניות דיבידנד 
  מניות דיבידנד  chart

  מניות דיבידנד : אלגוריתם המניות סימן כ-10 מניות המומלצות לקנייה/מכירה טווח של שנה. המנייה בעלת התנועה הגדולה ביותר היא מניית MA . מניות נוספות עם תנועה בולטת: מניית RDN ומניית PEBK . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 100%.

  חברת מסטרקארד הינה חברת כרטיסי האשראי השניה בגודלה בעולם, ועוסקת במתן פתרונות סליקת תשלומים, מוצרי אשראי והלוואות ושירותי ייעוץ פיננסיים. המודל העסקי של מסטרקארד מבוסס על שלושה אפיקים: הענקת זיכיונות שימוש במותגים של כרטיסי אשראי עבור מוסדות פיננסיים, עסקים וסוחרים, המהווים את לקוחותיה של החברה. הכרטיסים כוללים את MasterCard, Maestro, Cirrus ו-PayPass, המכובדים ב-24 מיליון נקודות תשלום ב-210 מדינות בעולם. מסטרקארד מספקת שירותי תמיכה וסליקת עסקאות אך אינה עוסקת בהנפקת כרטיסים, קביעת ריביות וכו'. אפיק שני מושתת על עיבוד עסקאות בינלאומי ומאובטח באמצעות רשת וירטואלית פרטית מהגדולות בעולם. הרשת מאפשרת מעבר נתונים מהיר, מאובטח ורציף תוך אינטגרציה בין מסופים וכספומטים בעולם. אפיק שלישי כולל מתן שירותי ייעוץ, הכנת תוכניות תשלומים, כריית מידע וזיהוי התנהגות צרכנים ברחבי העולם. באמצעות איסוף מידע ונתונים מלקוחות הקצה, החברה מציעה פתרונות אסטרטגיים ותפעוליים לניהול סליקת תשלומים בין נקודות קצה ברחבי העולם. מסטרקארד הוקמה ב-1966 ומרכזה בפרצ'ס, ניו יורק.

  *אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

  לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

  כיצד לקרוא את התחזית?

  התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
  בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
  לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
  תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
  כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
  הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

  לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.