10 מניות אמריקאיות מומלצות ממדד המניות המרכזי,מדד הSP500, האלגוריתם מבוסס בינה מלאכותית מסמן מניות לקנייה/מכירה (לונג\שורט).
האלגוריתם בוחר את 10 המניות הפוטנציאליות ביותר להשקעה ומפיק תחזיות ל-6 טווחי זמן שונים.

  שם החבילה: TOP10 מניות ארה"ב
  פוזיצייה: Short
  תאריך פרסום התחזית: 2/7/21
  תקופת התחזית: חודש (עד לתאריך ה-3/8/21)
  אחוז דיוק: 70%
  מניות ארה
  מניות ארה

  בכל יום אלגוריתם המניות מסמן את המניות המומלצות ביותר מתוך 10,000 הנכסים אחריהם הוא עוקב, המניות ארה"ב מתאריך 2/7/21 הניבו תשואות מרשימות בטווח זמן של חודש. המנייה המומלצת בעלת התנועה המשמעותית ביותר בתחזית זו היא מניית ADS . מניות בולטות נוספות: מניית ONB ומניית HHC -שהניבה תשואות מרשימות בתקופה של חודש בלבד. החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 70%.

  חברת אליאנס דאטה סיסטמס מספקת פלטפורמות טכנולוגיות להעברת כספים, מתן שירותי אשראי ושירותי שיווק. החברה מבצעת סליקה אלקטרונית, מאפשרת חיוב ותשלום דרך אתרי סחר אלקטרוניים וקטלוגים. שירותים אלה כוללים עיבוד כרטיסים, עיבוד תשלומים וחיובים שונים, שירות לקוחות עבור תחנות דלק, אירוח מאגרי מידע של לקוחות, שירות בנקודות מכירה ועיבוד תשלומים עבור חברות אנרגיה ותשתיות. בתחום האשראי מספקת החברה שירותי מימון חובות, נכיון שטרות, ניהול סיכונים ואיגוח. בתחום השיווק מספקת החברה שירותי ניהול מועדוני לקוחות ושיווק על פי מאגרי מידע מפולחים. אליאנס משרתת לקוחות מתחום התשתיות, תחנות דלק, קמעונאים מתמחים, וחברות שירותים פיננסיים בארה"ב וקנדה. החברה הוקמה ב-1996 ומרכזה בדאלאס, טקסס.

  *אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

  לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

  כיצד לקרוא את התחזית?

  התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
  בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
  לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
  תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
  כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
  הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

  לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.