10 מניות אמריקאיות מומלצות ממדד המניות המרכזי,מדד הSP500, האלגוריתם מבוסס בינה מלאכותית מסמן מניות לקנייה/מכירה (לונג\שורט).
האלגוריתם בוחר את 10 המניות הפוטנציאליות ביותר להשקעה ומפיק תחזיות ל-6 טווחי זמן שונים.

  שם החבילה: TOP10 מניות ארה"ב
  פוזיצייה: Short
  תאריך פרסום התחזית: 12/12/21
  תקופת התחזית: 3 ימים (עד לתאריך ה-15/12/21)
  אחוז דיוק: 60%
  מניות ארה
  מניות ארה

  מניות ארה"ב: אלגוריתם המניות סימן כ-10 מניות המומלצות לקנייה/מכירה טווח של 3 ימים. המנייה בעלת התנועה הגדולה ביותר היא מניית PVH . מניות נוספות עם תנועה בולטת: מניית AN ומניית FL . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 60%.

  חברת פיליפס ואן האוסן עוסקת בעיצוב ושיווק אופנת ביגוד והלבשה לגברים ונשים, תחת הסכמי זיכיון, מסחור, שיווק והפצה של מגוון מותגים. קו המוצרים כולל שמלות, בגדי ספורט, נעליים, חולצות ומכנסיים אלגנטיות של קלווין קליין, ואן האוזן, אייזוד ו-G.H. Bass & Co. בנוסף, החברה משווקת קו מוצרים של מותגי גופרי בין, Arrow, קנת קול ניו יורק, מקס אזריה ומייקל קורס. החברה מפיצה את מוצריה ליותר מעשרת אלפים חנויות אופנה וביגוד בארה"ב וכן מפעילה רשת בבעלותה, המונה כ-700 סניפים, הפועלים תחת השמות המסחריים ואן האוזן, אייזוד, גופרי בין, קלווין קליין ו-Bass. פיליפס ואן האוסן הוקמה ב-1876 ומרכזה בניו יורק.

  *אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

  לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

  כיצד לקרוא את התחזית?

  התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
  בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
  לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
  תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
  כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
  הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

  לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.