14.4.2024

חודש אפריל, עד כה, היה מאופיין בתנודתיות גבוהה וירידות במדדים העיקריים. לאחר ששברו שיאים ארוכי טווח, המדדים העיקריים בארה”ב מסכמים עד כה את חודש אפריל בירידות. נתוני הצריכה שפורסמו בארה”ב לפני כשבועיים, היוו את הטריגר הראשי לירידות שאנחנו חויום עד כה. מדד הSP500 ירד ב3.31% ומדד הנאסד”ק ירד ב-2.84%. הדאו גונס ירד עד כה ב3.13 אחוזים. גם הבורסה המקומית חוותה ירידות אך לא באותה עוצמה, בהתאם לתחזית האלגוריתם בוובינר של תחילת אפריל, בו נתנו העדפה לשוק המקומי על השוק האמריקאי. מדד ת”א 35 ירד מתחילת החודש ב1.73% מדד ת”א 90 ב2.3% ומדד ת”א 125 עם ירידה של 2.09% . ואלו הירידות לאחר התקפת הטילים של האיראנים על מדינת ישראל.
אלגוריתם הבינה המלאכותית שפיתחנו, לא רק מזהה הזדמנויות השקעה בשווקים שונים בעולם, הוא גם מתריע ומזהיר מתי כדאי לצאת מהשוק או לצמצם את אחזקת המניות שלנו. בתחזית מדדים עולמיים, המספקת מודיעין שוק מהימן, על למעלה מ75 מדדים ברחבי העולם(כולל השוק המקומי והאמריקאי) נצבעה אדום בתחילת החודש. האלגוריתם סימן בירידה את המדדים המובילים בארה”ב וגם את המדדים בבורסה בת”א.

תחזית מדדים עולמיים מה3. באפריל בנוסף לאלו, מדדים התנודיות, (VIX, VXN) זינקו לראש טבלת התחזית וסימנו את תחילתה של תקופה תנודתית. הלקוחות שקיבלו את התחזית בבוקר המסחר, ידעו להשמר ולצמצם את אחזקותיהן בתיק ההשקעות.

תחזית מדדים עולמיים מה3. באפריל
 אז במה כן אפשר להשקיע? אם נמתקד בחלק החיובי של המפה, ניתן למצוא אינדיקטורים רבים לעליית סקטור האנרגיה והנפט. בתחזית מניות אנרגיה מומלצות מתחילת החודש ניתן למצוא הזדמנויות רבות שהאלגוריתם סימן לקנייה.

לאחר הירידות האחרונות נוצרו הזדמנויות רבות בשווקי המניות, אנו מזמינים אותך להצטרף לונסות את אלגוריתם החיזוי המתקדם שפיתחנו ולגלות את היתרונות שהוא מציע לשוק המניות. חבילות המנויים שלנו מגוונות, ומציעות עולומות השקעה שונים אשר יתאימו לצרכי ההשקעה שלך. במידה ואתה זקוק להכוונה במציאת החבילה המתאימה לך. תוכל להעזר במדריך החבילות שלנו 
במידה ואתה קרן גידור, Family office או בית השקעות, אנחנו נשמח לשתף איתך פעולה כדי לפתח את האסטרטגיה הנכונה המותאמת לצרכים שלך ושל הלקוחות שלך. תוכל ליצור איתנו קשר כאן.

בברכת חג שמח!

צוות I Know First