10 מניות אמריקאיות מומלצות ממדד המניות המרכזי,מדד הSP500, האלגוריתם מבוסס בינה מלאכותית מסמן מניות לקנייה/מכירה (לונג\שורט).
האלגוריתם בוחר את 10 המניות הפוטנציאליות ביותר להשקעה ומפיק תחזיות ל-6 טווחי זמן שונים.

  שם החבילה: TOP10 מניות ארה"ב
  פוזיצייה: Short
  תאריך פרסום התחזית: 3/12/21
  תקופת התחזית: 14 ימים (עד לתאריך ה-18/12/21)
  אחוז דיוק: 60%
  וול סטריט
  וול סטריט_hebrew chart

  וול סטריט : מבין התחזיות שהופקו ע"י האלגוריתם לטווח של 14 ימים ,בלטה חבילת מניות מומלצות ממדד ה- S&P 500. המנייה המומלצת בעלת התנועה המשמעותית ביותר בתחזית זו היא מניית FL . מניות בולטות נוספות: מניית JEF ומניית PVH -שהניבה תשואות מרשימות בתקופה של 14 ימים בלבד. החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 60%.

  חברת פוט לוקר הינה הבעלים של רשת חנויות בינלאומית למכירת ציוד, ביגוד והנעלת ספורט. הרשת מוכרת מבחר עצום של נעלי ספורט, אביזרי ביגוד והלבשה של יצרניות מובילות כמו אדידס ונייק, ציוד ספורט הכולל כדורים, ציוד גולף, ציוד ומכשירים לחדר כושר, ציוד בייסבול, כדורי סל ורגל ועוד. חנויות הרשת פועלות תחת השמות המסחריים פוט לוקר, ליידי פוט לוקר, קידס פוט לוקר, צ'מפס ספורט, פוט אקשן ואיסט ביי. בנוסף, מפעילה החברה אתר סחר אלקטרוני ומוציאה לאור קטלוגים למכירת מוצרים בדיוור ישיר. פוט לוקר הוקמה ב-1879 ומרכזה בניו יורק.

  *אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

  לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

  כיצד לקרוא את התחזית?

  התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
  בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
  לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
  תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
  כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
  הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

  לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.