מניות חברות נדל"ן מומלצות
רשימת המניות להשקעה כוללת מניות חברות נדל"ן המומלצות למגמת מסחר חיובית/שלילית (מסחר לונג/שורט). שירות תחזית חברות נדל"ן המומלצות הוא שירות חדש מבית I Know First.

  שם החבילה: מניות חברות נדל"ן מומלצות
  פוזיצייה: Long
  תאריך פרסום התחזית: 23/7/21
  תקופת התחזית: 3 חודשים (עד לתאריך ה-24/10/21)
  אחוז דיוק: 80%
  המלצות על מניות
  המלצות על מניות_hebrew chart

  המלצות על מניות: בכל יום האלגוריתם בוחר את המניות המומלצות ביותר מתוך 10,000 הנכסים אחריהם הוא עוקב, בתחזיות האלגוריתמיות מתאריך 23/7/21 לטווח של 3 חודשים בלטה חבילת מניות חברות נדל"ן מומלצות. המנייה בעלת התנועה הגדולה ביותר היא מניית BAM . מניות נוספות עם תנועה בולטת: מניית MAC ומניית CPT . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 80%.

  חברת האחזקות ברוקפילד אסט מנג'מנט עוסקת בניהול השקעות במגוון תחומים עסקיים, מסחריים ותעשייתיים. פעילות החברה כוללת השקעה בנכסי נדל"ן הכוללים בנייני משרדים, פיתוח והשקעה בקהילות מגורים, מתן הלוואות גישור ומזנין, מימון אלטרנטיבי לנכסים ושירותי ייעוץ ופיננסים; השקעה בתחנות כוח הידרו-חשמליות, קווי תמסורת ואספקת חשמל בצפון אמריקה וכן פיתוח תחנות כוח מבוססות אנרגיית רוח בקנדה; השקעות ומתן שירותי ניהול כספים והשקעות, כולל השקעה בעסקי נדל"ן, אנרגיה, מחצבים ומשאבי טבע, קרנות נאמנות וקרנות השקעה פרטיות. החברה מנהלת נכסים והון בהיקף של 50 מיליארד דולר, נכון לסוף שנת 2006. ברוקפילד אסט מנג'מנט פועלת ממרכזים עסקיים בטורונטו, ניו יורק ולונדון.

  *אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

  לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

  כיצד לקרוא את התחזית?

  התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
  בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
  לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
  תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
  כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
  הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

  לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.