מניות אנרגיה מומלצות בחבילה זו ניתן למצוא את 10 המניות המומלצות ביותר להשקעה מתעשיית האנרגיה. רשימה זו הינה למגמת מסחר חיובית (לונג).

  שם החבילה: מניות אנרגיה מומלצות
  פוזיצייה: Long
  תאריך פרסום התחזית: 25/5/22
  תקופת התחזית: 14 ימים (עד לתאריך ה-8/6/22)
  אחוז דיוק: 100%
  המלצות על מניות
  המלצות על מניות_hebrew chart

  המלצות על מניות: בכל יום האלגוריתם בוחר את המניות המומלצות ביותר מתוך 10,000 הנכסים אחריהם הוא עוקב, בתחזיות האלגוריתמיות מתאריך 25/5/22 לטווח של 14 ימים בלטה חבילת מניות אנרגיה מומלצות. המנייה בעלת התנועה הגדולה ביותר היא NBR 14 ימים. מניות נוספות עם תנועה בולטת: מניית CLR ומניית RIG . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 100%.

  חברת נייבורס פועלת כחברת שירותים וקבלנית עבודות בתחום האנרגיה, בעיקר עבור תעשיית הנפט והגז. פעילות החברה כוללת מתן שירותי נפט, גז וגיאותרמיה במתקני קידוח יבשתיים בארה"ב, קנדה, דרום אמריקה, המזרח התיכון והמזרח הרחוק; מתן שירותי כוח אדם וצוותים מקצועיים לבארות נפט בארה"ב וקנדה; שירותי הנדסה, תחבורה, בינוי, תחזוקה, קידוח, התקנת ציוד, איסוף נתוני קידוח ושירותי תמיכה בבארות נפט ומתקני קידוח בעולם; מתן שירותי תובלה ימית באמצעות צי כלי שיט למתקני קידוח ימיים; מכירה, השכרה וליסינג של ציוד, מערכות, מכשור, ציוד איסוף נתונים ותוכנות נלוות לחברות נפט וגז. בנוסף, משקיעה החברה במיזמי חיפוש והפקת נפט וגז בארה"ב ובעולם. החברה ממוקמת בסט. מייקל, ברבדוס.

  *אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.

  לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

  כיצד לקרוא את התחזית?

  התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
  בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
  לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
  תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
  כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
  הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

  לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.