ביום בשבת בערב (9.11.2019) קיבלו לקוחות I Know First המנויים לחבילת מניות ת"א כללי, הכוללת מניות מכלל הבורסה בת"א ,את החבילה הבאה המופיעה לעיל. ניתן לראות ששלושת המניות הנמצאות בראש הטבלה קדימהסטם (KDST) ,אקסלנז (EXEN) וביקומיניקשיין ( BCOM) הן המניות בעלות הסיגנל החזק. בפועל שלושת המניות זינקו משמעותית עם פתיחת יום המסחר ביום ראשון (10.11.19) כאשר המדד הכללי (ת"א 35) נמצא במגמת ירידה.

בחבילה ייחודית זו האלגוריתם סורק את כלל המניות בשוק הישראלי ומציף את ההזדמנויות הטובות ביותר להשקעה. אלו מאופייינים בשני אינדיקטורים: אות מגמה ( המייצג את פונטציאל תנועת הנכס) ופרדקטביליות ( המייצג את ההסתברות לתנועת הנכס) עליהן ניתן לקרוא כאן. אותות המגמה אשר ניתנו ל-3 המניות הראשונות בטבלה גבוהים מאוד במספרם ואף ביחס לשאר הנכסים בטבלה. 2 מאפיינים חשובים בזמן מסחר על פי האלגוריתם.

גם לשוק האמריקאי אנו מספקים תחזית יומית הנשלחת בכל יום לפני פתיחת המסחר ומאתרת את ההזדמנויות הטובות ביותר להשקעה. דוגמה לכך, ניתנה ביום שישי האחרון (8.11.19) , בחבילת ה-TOP20 שלנו בה האלגוריתם סימן במקום הראשון את מניית COMM. ואכן המנייה זינקה בצורה משמעותית באותו יום.

מעל כולם, אות מגמה גבוה יחסית לשאר הנכסים בטבלה.

חבילת ה-TOP20 מכילה מניות בעלות שווי שוק של מעל 2 מיליארד דולר ונסחרות בנאסד"ק, דאו ג'ונס, וSP500. בנוסף ל-20 מניות לקנייה ו-20 מניות למכירה בכל יום, החבילה מספקת תחזית לטווח הקצר והארוך על מדד ה-SP500.

מנייה נוספת שהאלגוריתם סימן עוד מה-24 לאוקוטובר לטווח של שבועיים, היא מניית (Chemours Co (CC . המנייה זינקה בצורה משמעותית בשבועיים האחרונים. ניתן לראות את ההסתברות הגבוהה המאפיינת את המנייה בעת שליחת התחזית.