23.8.2021

איתור הזדמנויות ותזמון הם גורמים חשובים מאוד בהשקעה בשוק ההון, אך לא פחות חשובים, הם לדעת מאיזה סקטורים או מניות כדאי להימנע. אלגוריתם הבינה המלאכותית שפיתחנו, מסמן בכל תחזית את הנכסים להשקעה ונכסים למכירה (שורט). 
בתקופה האחרונה, האלגוריתם מסמן במכירה (או שורט) נכסים גלובליים שונים. לדוגמא: שורט על הנפט, שהתבטא בחבילת תעודות סל, האלגוריתם סימן באדום את תעודות הסל XLE, XOP, USO, OIH ( העוקבת אחר חברות המייצרות או מפיצות נפט). בנוסף האלגוריתם סימן בשורט מניות כמו: MRO, GUSH ו-OXY. בתקופה הזו הנפט צנח כמעט ב-10 אחוזים.  בנוסף סימן במכירה את המניות הסיניות: תעודת הסל GXC ו-FXI העוקבת אחר מניות סיניות. ובנוסף סימן בשורט את מניות NIO, BABA ו- EDU. גם במקרה זה תעודת הסל צנחה 7 אחוזים בטווח של שבועיים.שורט נוסף שסימן האלגוריתם היה על מדד הראסל 2000. השורט סומן על תעודות הסל IWM. הראסל באותה תקופה ירד ב2.83%.
בנוסף לשורט החד על הנפט, האלגוריתם סימן בשורט גם את הזהב ואת האורניום. כפי שניתן לראות בתחזית הסוחרות לטווח של חודש. GDX נמצא בחלק התחתון והאדום של הטבלה.
בצד החיובי האלגוריתם סימן מספר מניות ונכסים:
3.האלגוריתם סימן את מניות NUE ,GCI ו-AA לתקופה לטווח הארוך בחבילת האופציות. המניות אכן זינקו בהתאם לתחזית האלגוריתם.
4. מטבע הביטקוין גם הוא זינק בשבועיים האחרונים בהתאם לתחזית מטבעות קריפטוגרפיים, איתו זינק מטבע CARDANO בכמעט פי בטווח הזמן של שבועיים.

לרכישת חבילת תעודות סל, חבילת מטבעות קריפטו או חבילה אחרת המוצעת באתר לחץ כאן

בברכה ,
צוות I Know First