לקראת סיום המסחר ביום שישי האחרון בארה"ב, הירידות במדדים המובילים התמתנו. מדד הנאסדק ירד ב0.3%, מדד הSP500 , לאחר שפתח בירידות של 2% סגר את הפער ונותר ללא שינוי. מדד הדאו ג'ונס עלה ב0.03%.

מייקל סטרובאק מנהל ההשקעות הראשי בקרדיט סוויס אמר לאחרונה: "גם בשוק תנודתי יש להישאר מושקעים. המצב כרגע הוא שאומנם יש סיכוני מיתון אבל הם עדיין בשליטה ולכן השווקים הפיננסים מציעים פוטנציאל תשואה חיובי. ברגע שהתשואות הריאליות על אגרות החוב וההלוואות יגיעו לשיא, יהיה פוטנציאל להתאוששות מהירה בשווקים ומשקיעים שעוזבים כעת כנראה יחמיצו אותה". 
בסוף הוסיף "למרות שהעליות והירידות החדות מטרידות, אסור למשקיעים למכור אחזקות בשוק ההון בפאניקה. לעזוב את השווקים הפיננסיים עכשיו ולהחזיק מזומנים משמעותו אובדן כוח קנייה למשקיעים לאור האינפלציה הגבוהה". מסתמן שמנהל ההשקעות של הבנק השוויצרי סובר שייתכן שאנחנו נמצאים במצב בו מחירי המניות יכולים להיות אטרקטיביים לטווח הבינוני ארוך. 
האלגוריתם שלנו יכול לאתר עבורך את ההזדמנויות הטובות ביותר בשווקים לטווחי זמן שונים. בטווח הקצר של 3 ימים חבילת מניות TOP10 הראתה ביצועים יוצאי דופן וממוצע ביצועי החבילה הכו את מדד הSP500 שהיה שלילי באותה תקופת זמן. האלגוריתם מצא הזדמנויות גם בתחום הפארמה. חבילת מניות פארמה לטווח של שבוע הראתה ביצועים מדהימים בזמן שהשוק ירד.באותו טווח זמן חבילת האופציות בכיכובה של מניית VTNR זינקה משמעותית. חבילת מניות פונדומנטלית הראתה ביצועים יוצאי דופן לטווח זמן של שבועיים. בחבילת מדדים עולמיים רואים את הדגש שהאלגוריתם שם, על מדדי ריביות אגחים ממשלתיות בארה"ב לתקופות שונות(TNX,FVX) עלייה בנפט ובאנרגיה (USO), ועלייה במדד התנודתיות(VIX) אלו אינדקטורים מהותיים לבניית תמונת מאקרו על השוק לטווח בינוני ארוך. ובתקופות הארוכות ניתן לראות סיגנל ומדד ביטחון גבוה בתחזיות הארוכוות טווח כפי שהיה בתחזית ממדד ת"א 125 לטווח של שנה, בה רוב המניות הכו את ביצועי המדד באותה תקופת זמן.

 לרכישת אחת החבילות המופעיות מעלה או חבילות נוספות לבחירה לחצו כאן

בברכה,

 צוות I Know First